Suomi24 edelleenlähetys

Onko muilla ollut viimeisen vuorokauden sisällä ongelmia sähköpostin automaattisen edelleenlähetyksen kanssa? Itsellä ei ole tullut yhtään viestiä perille eilisen jälkeen.
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jospa kukaan ei ole lähettänyt sulle mitään?
Muutenkin tää oli aika huima juttu, siis joku "tsoukki"?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jumissa kirjoitti:

Onko muilla ollut viimeisen vuorokauden sisällä ongelmia sähköpostin automaattisen edelleenlähetyksen kanssa? Itsellä ei ole tullut yhtään viestiä perille eilisen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu