ONKO alueella mitään

Hip-Hop vaatekauppoja

Hei,

eli tietääkö kukaan onko Amsterdamissa/muualla hollannissa hip-hop vaatekauppoja? Jos on niin ilmoitelkaa, sijanti / nimi / www- osoite, ja jättäkää lyhyesti kommentti, minkätyyppinen kauppa oli kyseessä!?

KIITÄN!

2

929

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ttyy

      Risto Räppääjä avaa just uuden liikkeen Damissa.,meinaatko mennä avajaisiin? Ehkä se on parempi et hyppäät koneeseen ja meet kattoo löytyykö niitä hip-hop liikkeitä. Uskon kyllä et löytyy,kuhan vaan jaksaa ettii ja löydät varmaan jo netinkin kautta,ettei se nyt sen vaikeempaa oo. Ei kukaan tääl varmaan tiedä ees sun kysymyksen vastauksia,kuten www os,tavallinen os ihmekö ettet pyydä viel puh numeroo. Kyllä siel Damissa niitä hip-hop liikkeitä riittää,senku hyppäät koneeseen ja meet ettimään senkin uus avuton. ps. Miks meet just Damiin ettii jotain hip-hop liikeitä? Jos et kerran tötsyttele,vaan etit ihan oikeesti hip-hop putiikkeja. Mee mielummin Lontooseen,sinne on halvat lennot ja luulis löytyvän näitä hip-hop liikkeitä. Säästät jo lennoissa niin paljon,jos meet Lontooseen et saat varaa toisen matkalaukun näille sun hip-hop kamoille. Et mieti mikä kannattaa,vai tekeekö mieli sittenkin syntiseen Amsterdamiin? Mun ainaki tekee ja kohta sinne lähenki ja oon kk pvät,on se niin kliffa mesta. Hyvää tötsyy,Zandvoordin hiekka biitsi ja aurinkoo,mikäs sen mukavampaa?

    • steffo

      Pojan kanssa kävimmä, ja käsittääkseni siellä on juuri kysymiäsi kauppoja paljonkin. Esim Henx ta joku semmonen. Pirun kalliita vain.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2425
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1407
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      77
      1234
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      6
      1152
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      870
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      865
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      713
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      87
      698
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      26
      678
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      666
    Aihe