Kauanko olette myyneet talojanne? Myittekö itse vaiko välittäjä?
Jouduitteko laskemaan hintaa merkittävästi?
Kauanko myitte ok-taloanne
4
1691
Vastaukset
- -Myyjä-
Viimekeväännä Tampereella 3 päivää.
Ostaja ei tinginyt.
Välittäjä myi. - meillä.
Innosta pinkeänä tietty siihen saakka kunnes sai välityssopparin, sitten se lopahti. 3kk myi, valehteli meille (liian kallis, pudottakaa hintaa kunnes ko asiakas osti muualta 100k€ kalliimman!!). Karkotti asiakkaat äkkiä veks, kuulimme sitten näiltä jälkikäteen miten tympeä oli ollut.
Onneksi jäi kesälomalle ja naiskollegansa myi talon 2 vkossa. Hintaa laskettiin 15k€ ap pyynnöstä. - Lähes ilmainen
400m2 luksustalo (ei edes vitsi), mene 260.000 eurolla.
Sijainti väärä:(. Onneksi ei ollut rahapula. - Näin meillä
Alta 2 viikkoa. Välittäjä myi. Hinta oli kohdallaan.
Eniten myyntiä taisi vauhdittaa se, että arkkitehtimme oli onnistunut tosi hyvin!
Oikeasti kiinnostuneita olisi ollut enemmänkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait873492Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso41654Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani51432- 261256
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es49888Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70862Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t35842Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä47800Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60764Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4757