Näin eilen s-ketjun rainbow-vaippoja, onko joku jo ehtinyt testaamaan? Lienevätkö edes kohtalaisia...
uusia vaippoja
......
4
777
Vastaukset
- prismassa
että daily tuotteita ei ollut enää myynnissä vaan tilalle oli tullut rainbow-tuotteet. Eli luulisin, että ovat samoja daily vaippoja..
- .......
Ahaa, eilen oli prismassa sekä dailya että noita. Mutta oisko sitten vaihtumassa?
- Gilda.
Kaksi vaippaa on kokeiltu Rainbow Junior -pakkauksesta. Kummallakin kerralla vaippa oli pojalla max 2 tuntia ja kaikki pissat tuli läpi sekä haaroista että vyötäröltä. Eka kerta oli kotona nahkasohvalla ja toinen kaupungilla, onneksi oli yksi Lidlin vaippa ja vaihtohousut mukana.
- läpi tulee
en vaihda enää merkkiä.pampersissa pysyn!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke603016- 1362184
- 921808
- 1641425
- 651356
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731351- 801281
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771100Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341028