"rizlan kone"

mistä löytyy rizlan maahantuojan sähköpostiosoite,kiitos jo etukäteen.nimim.kyllästynyt koneeseen
7742
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lopeta se sätkien kääriminen ja polttelu! Ne puuhat on aivan turhia. Pääset paljon vähemmällä ajan tuhlaamisella kun olet senkin aikaa jouten tai touhuat jotain muuta hyödyllisempää kuin sitä sätkien käärimistä ja polttelua.
(he he, pääsimpäs neuvomaan taas kerran..)

Äänestä
  • oikein kätevä kommentti

    Äänestä

  • hyvä ukko kirjoitti:

    oikein kätevä kommentti

    Siis tupakoitsijat on kaikki ihan s...nan tolloja, epäsiistejä haisevia addikteja.

    Äänestä

nimittäin internetistä.

Äänestä
  • saatanan turisti minä löysin jo 3-päivää sitten van osoitetta en sulle kerro

    Äänestä

Kääri hyvä ihminen käsin se sätkäsi ja heitä ne koneet roskiin, tai osta valmiita tupakoita! Opin jo ala-asteikäisenä, että käsin saa käärittyä huomattavasti parempia sätkiä, kuin koneella. Vaatii hetken harjoittelua, mutta lopulta lopputulos on huomattavasti parempi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pölliukko kirjoitti:

mistä löytyy rizlan maahantuojan sähköpostiosoite,kiitos jo etukäteen.nimim.kyllästynyt koneeseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu