Katseletteko raskaana olevia

Onko raskaana oleva nainen isoine mahoineen seksikäs mielestäsi? :)
121821
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

enkä katsele. Oli iso vatsa mistä syystä tahansa se on aina ei kiitti mulle.

Äänestä

miusta ne kyllä on seksikkäitä... Silloinhan nainen on kauneimmillaan ja hedelmäisimmillään... ON SEKSIKÄS! :)

Äänestä
  • Millä lailla hedelmällisimmillään oleminen on lepakon mielestä seksikästä. Siihenhän ei mitenkään liity lepakkoseksi eikä raskaaksisaattaminenkaan vaadi kuin ruiskun tai heteroseksiä.

    Minua tämä hedelmä-ajattelu ei kiihota, vaikka raskaana oleva nainen sinänsä on usein pyöreän kaunis.

    Äänestä

Jesh, rippuu toki naisesta, ;D

Äänestä

Enpä pahemmin katsele. Pidän raskauden tilaa jotenkin kauniina ja pyhänä, en tuijoteltavana.

Äänestä
  • Yhdyn edelliseen kirjoitukseen. Vieraat raskaana olevat naiset eivät mielestäni ole siinä tilassa, että he etsisivät seuraa. Tietenkin tapauksia voi olla, että he haluaisivat seuraa tms, mutta mielestäni siinä tilassa arvot on oltava jossain muualla ja toivottavasti kumppani tai muu verkosto tukena. Itse en lähtisi raskaana olevan naisen kanssa kovin nopeasti rakentamaan suhdetta, hetken nautinto on täysin poissuljettu. Ihmiseen toki voi tutustua ja kiinnostua, mutta lapsi on oltava etusijalla. Oma vaimo on toki seksikäs myös raskaana..

    Äänestä

En koe raskaana olevia naisia kiinnostaviksi. He ovat kuin jossain pyhässä välitilassa, heitä pitää varjella ja suojella, kantavathan he uuden elämän hetelmää. En pysty katselemaan sillä silmällä.

Äänestä

sanotaan että nainen kauneimmillaan juuri silloin. ja onneksi kesä tulee pian :)

xs

Äänestä

en katsele, joo, en. pitäiskö? oletko ite raskaana siis?

Äänestä

se on luonnoton tila. Joten, en katsele

Äänestä
  • , olis todella pervoa. mutta tottakai huomioin.

    Äänestä

  • todellaakaan, kirjoitti:

    , olis todella pervoa. mutta tottakai huomioin.

    ei ihan seksi käy mielessä....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


naisia? kirjoitti:

Onko raskaana oleva nainen isoine mahoineen seksikäs mielestäsi? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu