Myllyojalla

miestä. Oliko Jussi antavana, vai saavana osapuolena?
7838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tällä kertaa.

Äänestä
  • minä puhuin Oulun myllyojasta.

    Äänestä

käsität asiat väärin. Miksi sinun pitää olla ainoa Jussi maailmassa?

Äänestä

Puukotus tapahtui Kalevan mukaan haapalehdossa,joka onkin rauhottaman alueen maineessa.

Äänestä

vedätetään ja höplästä vejetään.

Äänestä
  • just tuolla,että höplästä vetäminen ei onnistunut tällä kertaa.

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    just tuolla,että höplästä vetäminen ei onnistunut tällä kertaa.

    lankaan. Luulit, että vattusten myllyojaa tarkoitan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


puukotettiin kirjoitti:

miestä. Oliko Jussi antavana, vai saavana osapuolena?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu