itämaista vatsatanssia

itämaista vatsatanssia
haluisin alkaa opetelemaan mutta
olen 10.wee ja minulla on vähän pulee maha niin haitaako se kun mun maha on pulle vai pitäiskö mun olla laiha liteä maha?
1395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nuo kirjoitusvirheet pistävät kyllä epäilemään, oliko tekstin kirjoittaja oikeasti 10-vuotias, vai paljon vanhempi henkilö?

Mutta joka tapauksessa: itämaisessa tanssissa ei ole niin väliä sillä onko laiha vai ei. Se on tanssi joka soveltuu kaikille ja jokainen saa olla juuri sellainen kun onkin, pyöreän mahan kanssa tai ilman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuso_10 kirjoitti:

itämaista vatsatanssia
haluisin alkaa opetelemaan mutta
olen 10.wee ja minulla on vähän pulee maha niin haitaako se kun mun maha on pulle vai pitäiskö mun olla laiha liteä maha?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu