Seteliselekärakaseksi kuhtu muuan

kepulaisia ja kokoomuslaisia.
Ja nyt tämä on täyvellisesti nähty
tojeksi.
Yli 400.000 €uroa on jo palijastunu bisnesrahhaa.
Ja vasta jäävuoren huippu näkkyy.
4404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta ei enää.
Totta se on !!!

Äänestä
  • vasmmisto on saanu työväen yhdistystyksiltä ja ammattiliitoilta valtavia summia seteleitä, eräskin edustaja 22000e, valtavia on summat.

    Äänestä

  • tosi on kirjoitti:

    vasmmisto on saanu työväen yhdistystyksiltä ja ammattiliitoilta valtavia summia seteleitä, eräskin edustaja 22000e, valtavia on summat.

    nimen.

    Äänestä

  • ennenkuin kerrot kirjoitti:

    nimen.

    vaalituki ilmoitusten kohtaa ja kohta vasemmistoliitto ja tämän alueen kansanedustajien ilmoitus vaalituesta, löytyy valtavia työväen ja ammattiliittojen tukisummia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veikko ja Sirkka kirjoitti:

kepulaisia ja kokoomuslaisia.
Ja nyt tämä on täyvellisesti nähty
tojeksi.
Yli 400.000 €uroa on jo palijastunu bisnesrahhaa.
Ja vasta jäävuoren huippu näkkyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu