Undertaker joutuu lähtee wwestä koska ei voittanut Edgeä ecw one night standis. Saatanan Edge oikein kusipää kuinka wwe voi tuhota Takerin uran. Mitä oikein Vince teki tuhos sen uran. Takerin olis pitänyt voittaa VITTU.
Vastaukset 5
- Portobello
Mikä nyt eteen?????
- pullisbumbum
Kai tajuut et se on feikkii ja se ei oo lähös mihkä luultavasti pitää pienen tauon? siis älä snao et oot tosisas?
- oot noin lapsellinen
niin lopeta wwe:n seuraaminen tuonlaisia tapauksia ja sinulle unettomia öitä on tulossa vielä monta lisää. Eikä se Taker mihinkään lähde, pitää pientä taukoa vaan. On parempi antaa muillekin mahdollisuus päästä main cardiin, mutta EI BATISTAA se on jo tarpeeks nussinu sitä whc -vyötä et nyt saa riittää. Edge on loistava mestari vielä kun jättää Vickien ja käy tätä vastaan niin kaikki olis paremmin.Kyllä se niin vain on että taker on paljon viihdyttävämpi satunnaisissa feudeissa eikä main cardissa.
- Edge Rules!
No ainakin Edge on parempi painia kun Batista ja minunkin mielestäni Batistalla on tuo vyö ollut jo tarpeeksi kauan
- Böö!
Oletkos nyt tyytyväinen, kun Undertaker tulee takaisin? Ja muuten, kyllä Batistalla on ollut mestaruus liian monta kertaa, varsinkin kun nyt miettii sen painitaitoja
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän50967Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46727
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487