Norden/Oscar's/Mona Lisa...

Nää kaikki kolme raflaa sijaitsee ihan hotellimme vieressä, kaikista oon kuullut jotakin hyvää. Onko muita kokemuksia, palvelusta, ruoasta, juomista? =) Entä ohjelmaa?

Kaikkia varmaan käydään kyllä testaamassa! =)
3391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on kallis rafla... ei mennä enää syömään sinne. Ruoka oli kyllä hyvää....

Äänestä

Oscar´s on ihan ok paikka niin kauan kuin norjalaisia tulee paikalle :) Paikan omistaja puoliski norjalainen ja paikka "omistettu" maanmiehille. Tämän vuoden henkilökuntaa en tiedä, mutta parina viime vuotena oikein mukavaa poppoota ja makoisaa ruokaa !

Äänestä
  • oli ainakin huhtikuussa perussetti, Musti, Vüral, Lion, Salih, uudet sisäänheittäjät tosin joita en tuntenut, George ja Thomas.

    Oscarsista saa Alanyan parhaat spaghetit!! :D

    Mona Lisassa oon käynnyt drinksuilla joskus, en tykännyt. Ja Nordenissa tosiaan melko kallista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hotla kirjoitti:

Nää kaikki kolme raflaa sijaitsee ihan hotellimme vieressä, kaikista oon kuullut jotakin hyvää. Onko muita kokemuksia, palvelusta, ruoasta, juomista? =) Entä ohjelmaa?

Kaikkia varmaan käydään kyllä testaamassa! =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu