Olen tyhmä ääliö idiootti!

Idioottiidiootti

Nonni,ny meni homma sit pahemman kerran päin persettä! Olin täs viikonloppuna juhlistamassa lukuvuoden päätöstä ulkona. Olin sitte siinä ihastukseni ja hänen ystävien kans viettämäs iltaa. Nooh ajattelemattani homma johti siihe et ihastukseni ystävä istus mun sylissä ja tultii hyvi juttuu (luulin siis ihastukseni vihaavan mua, ku sen ystävä oli mun sylis).Jälkeen päi lähetin ihastukselleni vieläpä viestin et onks se kiinnostunu musta ja vastaus oli myönteinen. Nooh, seuraavana aamuna luulin että ihastukseni on suuttunut mulle ja kirjotin meses sille anteeksipyyntöjä ynnä muuta. Tänää sain sit viestin et''häh? mitä vittua sä selittelet?''. Tietysti vastasin vaa että ''unohda, mul oli huono päivä''. Nyt se pitää outona mua ja miks vitus mä en sanonu sil et rakastan sitä?? Miks mä oon näin tyhmä, ku edessäni oli paras mahdollisuus saada se tyttö itselleni ja nyt mä mokasin koko jutun. (Toivottavasti saitte selvää.)

5

2049

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • idioottiidiootti

      Mitäs vittua mä tän tänne häpeä-osastol kirjotan saatana!!?

    • sää ny

      kirjotel mieluummi sin varsinais-suame osastol tai ees Pori tykön tai sit sil likal. Mut kui sää et pan ollenka suala? Ko siin luki jot PAN SUOLA.

      • idioottiidiootti

        Mä en oo mistää varsinais-suomest vaa satakunnast, enkä myöskää porist


      • mimmi täält
        idioottiidiootti kirjoitti:

        Mä en oo mistää varsinais-suomest vaa satakunnast, enkä myöskää porist

        Älä välit, meit on muitaki idioottei Satakunnas, ja viäl pali vanhempiiki. Kyl se siit sit. Korjaa ny vaa virhees ja lakka panikoimast turhi :)


    • voin kertoa

      sinulle yhden jutun: kun tuo homma on tosiaan ilmiselvästi vain ja ainoastaan ihan ihastumispohjalla, niin älä helvetissä mene puhumaan mistään rakastumisista tai rakastamisesta vielä tässä vaiheessa. Jos sen teet, voit olla varma, että tyttö pitää sinua megaluokan ääliönä. Noista puhutaan vasta sitten, kun on seurusteltu jo hyvän aikaa (taidat olla tosi nuori).

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      103
      3505
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      198
      2242
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2100
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      37
      1832
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1649
    6. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1098
    7. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      850
    8. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      49
      831
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      69
      827
    10. Sinkkuihmisten suppea kuva maailmasta.

      Siskoni on jo vannoutunut sinkku. Hän ei haaveile mitään suhdejuttuja. Mutta välillä mietin, miten vähän ja suppeasti
      Sinkut
      129
      773
    Aihe