Suviseuramainos

Nytkö alkaa sitten lestojen uusien jäsenien värväys?
Minun postilaatikossani lukee selvästi:
"Ei mainoksia, kiitos!"

Eikö lestat osaa lukea?
2356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saattaa olla itellan jakama, vaikka en minä tiedä mikä on suviseuramainos.

Äänestä

että suviseuroja mainostettaisiin postilaatikoihin !!!Mutta jos näin on, niin silloin sinä voit ajatella, että "Nyt on Jumalan valtakunta teitä lähestynyt, olkaa ahkerat ja tehkää parannus"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


postilaatikossani! kirjoitti:

Nytkö alkaa sitten lestojen uusien jäsenien värväys?
Minun postilaatikossani lukee selvästi:
"Ei mainoksia, kiitos!"

Eikö lestat osaa lukea?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu