Kun ei kelepaa

ja kun se toinen on varattu niin on varattu. Taidanpa ottaa pari olutta ja maalaan tätä paskaa kankaalle.
3599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

itsesäälissä. Kelpaa..? Hänkö on paskaa..?

Äänestä
  • mutta mitä siitä, mä olen jo ääriäni myöten tottunut siihen.

    Äänestä

aina hänelle noin ilkeä kuin nyt kirjoitit?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin ei kelepaa kirjoitti:

ja kun se toinen on varattu niin on varattu. Taidanpa ottaa pari olutta ja maalaan tätä paskaa kankaalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu