(m+n+n+m)

Sanna

tää on mun eka nove joten toivottavasti pidätte ja nyt itse asiaan:

Heräsin aamulla herätyskelloni pirinään. Sammutin kellon sekä tarkistin ajan, seitsemän. Luojan kiitos ettei kahdeksan. Koulu alkaa yhdeksältä, mutta haluan olla vähän aikaa ilman vanhempiani. Jotka huusivat eilen mulle kokeiden numeroista. Mutta onneks on ihmisiä jotka ymmärtää, esimerkiksi: bestikseni Siiri ja poikaystäväni Aleksi. Käymme kaikki kolme yhdeksännettä luokkaa.
Joka on joskus aika rankkaa. Pikkusiskoni Riikka Olisi tänä aamuna kotona puoli kahdeksaan, ja lähtisi sitten kouluun. Enää 25 minsaa joutuisin kestään Riikkaa. Pukeiuduin valkoisiin stringeihin ja rintsikoihin, sekä vaalean siniseen hihattomaan minimekkoo. Olihan sentään perjantai. Yleensä vietin perjantai illan ystävien kanssa shoppaillen tai discoissa oleillen. Tämä päivä ei poikkeaisi siitä yhtään. Voisin saada ehkäpä jotain poikaystävältänikin. Olimmehan seurustelleet jo yli kaks vuotta. Kipaisin kylppäriin, ja huomasin kauhukseni että kaikki meikit oli levitetty pytyn kannelle ja niitä oli käytetty, Riikkapa tietenkin. Huusin Riikkaa ärtyneenä mutta sain yllätyksenä huomata että Riikka ei ollut kotona. Noh samapa tuo. En halua karjua hänelle tänään. Söin aamiaisen nopeasti, ja masturboin hieman ennen lähtöä, Siirille. Juoksin tietä pitkin Siirin kotiovelle ja huomasin sen olevan auki. Koputin mutta ketään ei kuulunut. Sovimme aina että Aleksi sekä Siirin poikakaveri Pete tulisi aina aamulla tänne, mutta ketään ei näkynyt vaikka kello oli tosi paljon. kiipesin portaita yläkertaan, Siirin huoneen ovelle. Sieltä kuului naurua sekä pieniä äännähdyksiä. Ovi oli hieman raollaan ja kurkistin sisään. Sisällä näkyi Aleksi istumassa sängyllä´, ja hän katsoi vaatekaappien suuntaan minne ei siitä kohdasta nähnyt. Raotin hieman ovea lisää että näkisin sinne minne Aleksi katsoi. Näin siellä Peten hahmon kiinni seinässä ja hänen kiinni painautuneena Siirin hahmo. Siiri oli tänään sexy. Hänellä oli saman tapainen minimekko kuin minulla mutta valkoinen, josta näkyi läpi mustat stringit sekä rintsikat. Katsoin Aleksia joka hieman runkkasi sauvaansa housujen läpi. Siirryin ala kertaan, menin ulos. Lähdin kävelemän kadulle, ja käännyin takaisin muka että olisin vasta tulossa. Soitin ovikelloa ja tällä kertaa kuulin juoksu askeleet. Oven avasi Aleksi ja hänen housuissaan pullotti mukavasti. -Ai sinäkin tulit, rakkaani! Aleksi sanoi ja suuteli minua pitkään ja kiihkeästi. Vastasin suudelmaan vähän hämilläni, koska yleensä näin ei tapahtunut. -Kello on aika paljon. Onko Pete jo tullut? Jos on voisimme kai lähteä jo pysäkille? Ehdotin Aleksille, ja rakkaani nyökkäsi. Hän huusi Peten ja Siirin alakertaan ja lähdimme kävelemään n. kilometrin matkan. Kiedoin käteni Aleksin ympärille ja hän teki samoin. Pete ja Siiri suutelivat kiihkeästi, vilkaistuani heitä huomasin että Petellä pullotti ja Siirillä valui mahlaa reisille. Näinkö pitkälle he olivat edenneet? Koulussa sovimme illasta, Siirin ja Peten sekä Aleksin kanssa. Lähtisimme kaupungille, discoon. Odotin koko koulupäivän iltaa, ja kun koulu loppui syöksyin Aleksin luo. Suutelimme monet kerrat ennen bussille lähtemistä. Bussissa jatkoimme leikittelyämme, ja menimme meille. Suostuttelimme Siirin ja Petenkin mukaan mut se on jo eri juttu..

palautetta kiitos!! kiihkeät kohdat on säästetty seuraavan tarinaan... :)

5

12245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mika

      Jatkahan juttuas.

      • Sanna

        noh jos vaikka huomenna koulun jälkeen jatkais? jos on lukioita :)


      • *tyttö*
        Sanna kirjoitti:

        noh jos vaikka huomenna koulun jälkeen jatkais? jos on lukioita :)

        jatka vaan.. :)


      • Jussi
        Sanna kirjoitti:

        noh jos vaikka huomenna koulun jälkeen jatkais? jos on lukioita :)

        kyllä kelpaa!

        Jussi


    • ¤¤¤

      ..ja aika mielikuvituksetonta tekstiä.. no offence but..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      126
      5676
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      98
      4866
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4824
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      395
      2449
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      131
      2370
    6. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      2
      2017
    7. 113
      1942
    8. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1627
    9. 383
      1387
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      60
      1243
    Aihe