Kävin ABC:llä syömässä tänään,oli hyvää ruokaa tarjottiin enemmän kuin jaksoin syödä,Kiitos käyn jatkossakin jos homma toimii noin.Ja paikka oli tietysti ABC.Pyhäjärvi.
On tosi
Hyvää Ruokaa
5598
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tuoretta?
Seisova pöytä,syö niin paljon kuin jaksat, alta kympin ja arvaa söinkö.
on pari asiaa ainakin. tuuletus on varmaan täysillä- ruokakin jäähtyy alta aikayksikön kun jokapöydän päällä on rööri ja puhaltaa kuin trombi.miksi noin isosti tuulee ? sivuseuraamisella huomannut sekaannuksia annoksien toimituksissa, vääriä annoksia joskus tarjotaan :-D , kassaa saa oddottaa joskus kkauan ja kahvin saa juoda kylmänä, kassat ilta-aikaan tekemässä jtn muuta, esim hampurilaisia tms ja ei ehdi rahaa perimään-joka kuitenkin lienee liiketoiminnan lähtökohta.Ärsyttää odotella kassaa!
Eteisessä joskus haisee paska viemäri, siinä ei käytetä juurikaan sitä lavuaaria jolloin se kuivuu, ja seissi haisee iloisesti. Onkohan nyt muuta mielessä... jatketaan kun tulee. :D
on tosi hiljaista abc:lla,myyjiä pyörii aivan toimettomana koko yön.PS.PÖLHÖLAAKSOLAINEN.
Joo olipa nesteelläkin yöllä hiljaista,ei myyjiä eikä asiakkaita,taisi olla kiinni.