ja voittoa

Tällä kertaa Bmw:lle kaksoisvoitto ykkösissä, myös Corolla pärjäsi suht hyvin. Audi oli kusimoottorinsa kanssa Le Mansin harjoituksissa. Hyvä Bmw Laatua laatua
4233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hyvää Audi-aisaa on taas vaimolle annettu.

Äänestä
  • huolimatta.

    Äänestä

  • --------------------- kirjoitti:

    huolimatta.

    Kyllähän se bemarikin saadaan voittajaksi, kun tarpeeksi paljon sitä parempia autoja keskeyttää...

    Äänestä

  • Audi-Miekkonen kirjoitti:

    Kyllähän se bemarikin saadaan voittajaksi, kun tarpeeksi paljon sitä parempia autoja keskeyttää...

    Montako pitää keskeyttää ykkösissä että audi saadaan voittajaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pukkaa kirjoitti:

Tällä kertaa Bmw:lle kaksoisvoitto ykkösissä, myös Corolla pärjäsi suht hyvin. Audi oli kusimoottorinsa kanssa Le Mansin harjoituksissa. Hyvä Bmw Laatua laatua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu