gta sa ongelma

nonii mul ois onkelmana et ku alottaa pelin nii se lataa puoli väliin ja sit lagaa ei tapahu mitään jumaa kokonanaan apua haluaisin pelata mut ei onnistu ku lagaa!
1172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..sä oot ihan vitun Sherlock, oot oikeassa, sillon ei voi pelaa ku lagittaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppii kirjoitti:

nonii mul ois onkelmana et ku alottaa pelin nii se lataa puoli väliin ja sit lagaa ei tapahu mitään jumaa kokonanaan apua haluaisin pelata mut ei onnistu ku lagaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu