Pola costa/Protaras

lomailija

Olisiko kellään tietoa Pola Costa nimisestä huoneistohotellista joka sijaitsee Protarakselle. Millainen huoneisto on yksiö, onko tilava? Onko uima-allas alue hyvä? Ja kaikki muukin tieto on tervetullutta! Kiitos!

4

1261

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyprys matkaaja

      Itekki meen kyseiseen hotelliin, ja kyseisessä paikassa tietysti. Toi on muuten ihan v*tun hyvä hotelli, ainakin kun viimeks kävin.

      • perheloma

        sanoit että hyvä hotelli ?? Toivottavasti !
        olemme menossa 15.9 lasten kanssa
        onko lapsiystävällinen ja toivottavasti suhtkoh rauhallinen sais olla ? Näin ainakin matkatoimisto kertoi....


      • Pernera
        perheloma kirjoitti:

        sanoit että hyvä hotelli ?? Toivottavasti !
        olemme menossa 15.9 lasten kanssa
        onko lapsiystävällinen ja toivottavasti suhtkoh rauhallinen sais olla ? Näin ainakin matkatoimisto kertoi....

        Hotellin edessä oleva ranta aivan ihana lasten kanssa. Ranta mitä parhain, matala ja hiekka on hienoa. Vesi kirkasta.

        Hotelli puolestaan aika ankea, kyllä siellä pärjää, mutta toista kertaa en lasta sinne veisi. Ei mielestäni lähelläkään kolmea tähteä, minkä luokituksen Finnmatkat antanut. Iltaisin viereisten hotellien karaoke ym. meteli on välillä ärsyttävää, jos huonouninen lapsi, niin ei varmasti nuku. Ja siivous huoneissa ei oikein toiminut, kivilattiat olivat täynnä hiekkaa ja muuta roskaa, mikä kulkeutui mm. sänkyyn. Ja meidän huoneen ilmastointi ei toiminut kunnolla, puhalsi välillä vain lämmintä ilmaa kylmän sijasta. Muuten aamupalaa ei hotelliin kannata ottaa, se vasta oli surkea! Mutta siinä mielessä mukava hotelli, ettei ollut liian suuri.


      • ei enää ikinä

        Tervehdys!

        Oli melkoinen järkytys meidän nelihenkiselle perheelle kun aamuyön tunteina saavuimme perille pola costa hotelliin! Töykeä palvelu, ja hotellihuone todella paskainen ja tunkkainen. Yksi ilmastointikojeikko yhdessä makkarissa, malli suoraan 60-luvun alkupuolelta. Huoneet kuin pätsit. Ulkoovessa reikä ja muutenkin murjotun näköinen. Matkatoimisto antaa hotelille kolme tähteä, joista meidän mielestä siinä on kolme liikaa. Ainoa plussa suht hyvä sijainti meren rannalla hyvän uimarannan läheisyydessä. Lapsiperheet, miettikää kahdesti ennenkuin varaatte pola costaa lomanne vietto paikaksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      152
      1313
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      120
      1069
    3. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      33
      832
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      215
      808
    5. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      792
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      752
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      141
      734
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      46
      674
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      632
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      61
      581
    Aihe