Anopinkieli

Sain anopinkielen noin siis suunnilleen vuosi sitten . Se on tehnyt vasta kolme ( lyhyttä )
lehteä . Onko sillä normaali kasvu vauhti vai voisinko tehdä jotain kasvun hyväksi ? :D
1212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kuullosta poikkeukselliselta. Anopinkieli tekee uusia lehtiä omaan verkkaiseen tahtiinsa. Sitä ei kannata alkaa lisälannoittamaan ja kastelemaan hullun lailla.
Älä kastele sitä liikaa. Anipinkieleni (5 kpl) viihtyvät hyvin saviruukuissa, jotka antavay anteeksi hetkittäisen hajamielisyyden ja liikakastelun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kasvi rakas <3 kirjoitti:

Sain anopinkielen noin siis suunnilleen vuosi sitten . Se on tehnyt vasta kolme ( lyhyttä )
lehteä . Onko sillä normaali kasvu vauhti vai voisinko tehdä jotain kasvun hyväksi ? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu