JAKAUTUUKO HENKI

Jos mentäs ajassa taaksepäin ja kohdattais itsemme, niin kun lähdetään menemään taaksepäin, niin jakautuuko ihminen ja oma henki ?
3303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eeeeei.se olet sinä silti. yksilönä.

Äänestä
  • kohtaa itse itsensä silleen ?

    Äänestä

  • jos.. kirjoitti:

    kohtaa itse itsensä silleen ?

    dokumenteissa ollu, kun on nähty kaksoisolento. Esim joku oli nähnyt kaksoisolentonsa jossakin baarin ikkunan takana tuijottamassa ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


(^O^) kirjoitti:

Jos mentäs ajassa taaksepäin ja kohdattais itsemme, niin kun lähdetään menemään taaksepäin, niin jakautuuko ihminen ja oma henki ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu