Voi kunpa

olisit samoilla seuduilla muutaman päivä päästä. Minä vain pienen tyttöni kanssa vietän aikaa. Olis ihanaa jos törmättäisiin.
2869
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on taipumus tapahtua silloin kun sitä vähiten odottaa,mutta ainahan "sattumaa" voi pikkasen avittaa..

Äänestä
  • "Jos sellainen sattuma käy että tavataan"
    itsehän olen samaa mieltä kanssasi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sattumalta kenties kirjoitti:

olisit samoilla seuduilla muutaman päivä päästä. Minä vain pienen tyttöni kanssa vietän aikaa. Olis ihanaa jos törmättäisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu