Hotelli Three Corners St George FFF+

Onko kellään tietoa tästä hotellista. Olemme menossa lasten (6 ja 8) tähän hotelliin all inclusive marras-joulukuun vaihteessa.
2618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olemme itse menossa samaan hotelliin ensi vuoden maaliskuussa ja lukeneet hotellista oikein upeita palautteita Googlen sivulta:
Tripadvisor Three Corners Sait George. Siellä on palautteita kymmenittäin vaativilta englantilaisilta. Erityisesti henkilökunta ja suoka saa kiitokset.
Uimapaikat ovat lähellä ja hotellin kuljetus tomii. Toinen on syvempi koralliranta ja toinen hiekkaranta. Molemmissa on all inclusive-palvelut käytettävissä. Ottakaa pyyhekortit mukaan ja lainatkaa niitä vastaan rantapyyhkeet ja kortilla taas omasta hotellista uudet pyyhkeet. Kätevää. Olemme olleet 6 kertaa Sharmissa aikaisemmin. Jos on kysyttävää, vastaamme kyllä.

Äänestä

Erittäin ihana,siisti ja tasokas hotelli on tämä st.george!

Henkilökunta tosiaan ystävällistä ja tekee kaikkensa,että porukka viihtyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mamina kirjoitti:

Onko kellään tietoa tästä hotellista. Olemme menossa lasten (6 ja 8) tähän hotelliin all inclusive marras-joulukuun vaihteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu