firmaasi on tullut uus naispuolinen työntekijä... niinpä niin. olet ihastunut siihen siks yhtäkkiä hiljenit. samanlainen kalastaja olet kun aina ennenkin. aina kun näkyy naaraspuolinen joku uusi kalastelet yhä syvemmälle pois päin minusta! no eipä tarvii mua enää tulla lämmittelee..
Pikku linnut
kertoi että
5922
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tänne tulla vikisemään. Jos et luota häneen tuon vertaa, niin eikö olisi ollut aika jo aiemmin sanoa heipat.
Ehkä hän vain huomasi, että ette sovi yhteen ja siksi jätti yhteydenpidon?
yhteydenpidon, miks et sanonut sitä suoraan?! sinunlaisella on naisia vaikka joka sormelle joten siitä vaan!!
"Ehkä hän vain huomasi, että ette sovi yhteen ja siksi jätti yhteydenpidon?"
Törkeintä mitä naiselle on tehdä: ollaan ensin yhteyksissä ja sitten tosta noin vaan jätetään yhteydenpito kun huomataan ettei sovita yhteen. Oletko sä samanlainen kun tunnut puolustelevan tollasta käytöstä?
että luet näitä palstoja. Pidä mielessä että meidän välillä ei ole enää mitään. Tiedän mitä puuhastelet. Ja 03 alueella tapahtuu!!
että täällä on muitakin.....