PLIIS HELPPII???? pokemon coldiin???

Hei tota oon jumissa pokemon coldissa siinä tokan salin jälkeen, mihin mennä... miten saa sen kiven pois sieltä luolasta??? MITÄ TEHDÄ AUTTAKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sun pitä kiertä ja hankkia viridian citys ta stranght

Äänestä

Häpeäkseni sanon, etten ole Goldia paljoa pelannut enkä varmasti tiedä, mutta ainakin muissa osissa kiviä pystyi siirtämään liikkeellä STRENGTH jos ne olivat pyöreitä ja hajoittamaan liikkeellä "ROCK SMASH" jos ne olivat kokkaremaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-cold- kirjoitti:

Hei tota oon jumissa pokemon coldissa siinä tokan salin jälkeen, mihin mennä... miten saa sen kiven pois sieltä luolasta??? MITÄ TEHDÄ AUTTAKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu