Valintatuloksista

Apua, nyt ne alkoivat. Olen nähnyt mielettömän todentuntuisia unia kirjeestä, joskus siinä kerrotaan että olin ekalla varasijalla, joskus että minut on hyväksytty ja joskus kerrotaan, että tein jonkin typerän virheen koetilanteesta ja tulokset on mitätöity :( kamalaa, pitää odottaa vielä reilu kuukausi ja nyt jo pelottaa... :(

Onko kenelläkään samanlaista?
3806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pääsyke oli tiistaina ja viime yö jo menikin saadessa ties minkälaisia tuloksia kokeesta. Kolme viikkoa joutuis odottamaan.. hullua!

Äänestä

reilu viikko sitten ja viime yönä näin sit niin todentuntuista unta niistä tuloksista :D Mun ykköstoiveeseen en päässy ja sit äiti ei puhelimessa tuntunu tajuavan ja olin itku kurkussa et "KOE! se KOE!!" Sit toisesta vaihtoehdosta sanoin kaverille et en päässy, ja se oli et ai joko ne tulokset tuli? Sanoin että ei, mut..."No et sä sit voi vielä tietää"
Apua :D

Äänestä
  • Mulla oli pääsykoe 4.6. ja tulokset tulee vasta 18.7. ja olen jo nyt kuin tulisilla hiilillä, koe tuntui menneen hyvin, mut en sitten tiedä mikä on totuus, näen kokoajan unia siitä et saan kirjeen, mut siinä ei sanota pääsinkö sisään vai ei...huoh...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


painajaisia... :D kirjoitti:

Apua, nyt ne alkoivat. Olen nähnyt mielettömän todentuntuisia unia kirjeestä, joskus siinä kerrotaan että olin ekalla varasijalla, joskus että minut on hyväksytty ja joskus kerrotaan, että tein jonkin typerän virheen koetilanteesta ja tulokset on mitätöity :( kamalaa, pitää odottaa vielä reilu kuukausi ja nyt jo pelottaa... :(

Onko kenelläkään samanlaista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu