valintatalo loppui

mikä seuraavaksi loppuu?
111659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kurjempi juttu, joudutko nyt hakemaan kaljat kauempaa?

Äänestä
  • Missäpäin Voikkaata se asuu?

    Äänestä

  • Pakko nähdä kirjoitti:

    Missäpäin Voikkaata se asuu?

    ollut valintataloa.

    Äänestä

  • Voikkaallahan ei kirjoitti:

    ollut valintataloa.

    Se asuu kai Kouvolassa, jota skitsofreenisesti mollaa, koska ei ÄLYÄ muuttaa muualle. Älykäs ihminen hoksaisi muuttaa muualle, jos jossain paikassa ahdistaa ja on paha olla. Make ei osaa ja älyä. Siksi se jatkuvasti vinkuu täällä säälittävästi.

    Äänestä

Muutaman vuoden sisällä alkaa iso luuta lakaista Kouvolan keskustaa, siinä tulee loppumaan monta yritystä.
Ja syy on tuo Korjala/Katajaharjun kohdalle nousevat ostoskeitaat. Siinä kohtaa tulee olemaan Suur-Kouvolan liike-elämän keskusta.Ja kuutostie rahakkaine venäläisineen vielä vieressä.

Äänestä

vitun urpo siit on jo aikaa kun se valintatalo on loppunu keskustasta vai ootko niin puupää et tajusit sen vasta nyt.

Äänestä
  • mene hiekkalaatikolle.

    Äänestä

  • maketheoriginal kirjoitti:

    mene hiekkalaatikolle.

    Unohdit mainita äidin antaman porkkanapussin.
    Herpaantuuko otteesi?

    Äänestä



  • dothefake kirjoitti:

    Toivottavasti morsiamella ei ole trikoita.

    reikää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


maketheoriginal kirjoitti:

mikä seuraavaksi loppuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu