Halvimmat vuokrat

Mistäpäin oulua sijaitsee halvimmat yksiöt, ja mistä niitä voisi kysellä. Maksimissaan sais olla 3km keskustasta.
2592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vähän vertailla. Halvimmat asunnot on yleensä myös huonokuntoisimpia ja alueet epäviihtyisiä ja levottomia - Tuira, Meri-Toppila, Kaukovainio jne.

Hyvällä tuurilla voit löytää halvalla hyvääkin. Sellaiset asunnot vaan tuppaa pysymään varattuina. Esimerkiksi Myllytullissa tiedän pari hyväkuntoista yksiötä, joissa yksityinen vuokranantaja ja vuokra on halpa.

Äänestä
  • Kyllä tuolta etuovesta löytyi jo muutama ihan varteenotettava vaihtoehto. Alueella ei ole niinkään väliä, vaikka vähän rauhatonta olisikin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iosndfoiasnf kirjoitti:

Mistäpäin oulua sijaitsee halvimmat yksiöt, ja mistä niitä voisi kysellä. Maksimissaan sais olla 3km keskustasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu