SÄHKÖJOHTOIHIN ETIKKAA...???!!

moips! luin jostakin jyrsiälehdestä tms,että
sähköjohtoihin ym voi laittaa etikkaa,ettei kani
tms.jyrsisi niitä.etikka kun haisee niin pahalle.
oletko kokeillut ja toimiko??!!
2442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

parempaa, ei takuulla jyrsi johtoja sen jälkeen.
Oppii kerrasta.
Mun kanille ainakin!

Äänestä

Etikka haihtuu erittäin nopeasti, joten sitä ei
voi suositella. Lisäksi eräs rotistani tykkää
etikasta, samoin kuin vahvasta sinapista, joten
tabasco lienee paras vaihtoehto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*jyrsii* kirjoitti:

moips! luin jostakin jyrsiälehdestä tms,että
sähköjohtoihin ym voi laittaa etikkaa,ettei kani
tms.jyrsisi niitä.etikka kun haisee niin pahalle.
oletko kokeillut ja toimiko??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu