Joko ovat

TAULUKAUPAA varten myyntikojun torille,onko meklarina PICACCO M-P PEKKARINEN paikalla.
1205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heräsin aamulla Joensuussa siihen, että kepulaisten haju kävi nenään. Siispä pitää poistua kaupungista kolmeksi päivää, ettei kepuli-tauti (taikka haju) tarttuisi.

Miettikää nyt jumaliste tätä koplaa; Väyrynen, Pekkarinen, Vanhanen, Kääriäinen, Korhonen ja Karpela, Vehviläinen ( muistakaa mm. Juhantalo).

Ihan oikeesti; nämä ihmisetkö meitä johtavat!?!?!?!?

Hyi helvetti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepulaiset pystyttäneet kirjoitti:

TAULUKAUPAA varten myyntikojun torille,onko meklarina PICACCO M-P PEKKARINEN paikalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu