Hei kaikki!!!

Oli synttärit tänään ja pääsin tähän kastiin! :D
3380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

otan ennemmin osaa vanhenemisen johdosta.

Äänestä
  • Metallurgille suosittelisin kuvan perustella purunradalle lähtöä! Aluksi kerran pari viikossa ja kun kunto kasvaa 4 kertaa viikossa!

    Et arvaakkaan sitä seikkaa, että 30 on vielä nuori ihminen!

    Ei kannata valua itsesääliin ja vanhenemiseen, käy vielä kuin Juice Leskiselle!

    Äänestä

Meidän aikuisten nuorten joukkoon :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tonttu kirjoitti:

Oli synttärit tänään ja pääsin tähän kastiin! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu