Millainen ennustaja hän on? Kuinka hyvin tai huonosti hän on nähnyt, onko kellään kokemusta hänestä?
ennustaja Taani - onko kokemuksia?
fibon
102033
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
sama henkilö on kysymyksessä.
kyllä hän on mielestäni nähnyt varsin hyvin, sellaistakin, mitä ei olisi odottanut kenenkään tietävän
tämä Taani asuu tai tekeekö hän puhelinennustuksia? Katsooko hän korteista vai mistä? Minkä hintainen tämä ennustus on ja kauanko se kestää?
hän on silloin tällöin mainostanut palveluitaan.
Täällä tuollaista infoa ei saa oikein kertoa kun tämä ei ole mikään mainospalsta. Joten paremmalla onnella löydät sieltä markkinapaikalta tai käyttämällä hakua.
tässä meillä taas kerran esimerkki "taidokkaasta" piilomainoksesta;menee kyllä melko perinteisellä tyylillä;mutta nähtävästi toimii;taanillako asiakaspulaa ja kaikkea kannattaa yrittää;lähettäkää euroja pliis....
Ensin oli janne sainio nimellä, sitten vaihtoi desimiuksesksi ja teki dramaattisen homotyylisen hyvästijätön ja väitti ettei koskaan enää ennusta ja tuli naisena kaisla solina?? hahmona ja kun jäi siitä kiinni on nykyään suuri ennustaja taani.
Milloinkahan ihmiset oikeasti tajuaa mikä on kyseessä?
Jannesta,sen verran ...ettei mikään hänen ennustuksistaan ole pitännyt paikkaansa.Minäkin kerkesin pulitamaan 100€ verran.Nyt loppui toisen ihmisen elättäminen.3vuotta olin Janne asiakas,joka kerta hän pulitti rahaa minulta.Anteeksi vaan!
Laitoin ennustaja taanille yli kk sitten rahat ja eipä ole kuulunut vieläkään ennustusta. Eikä vastaa enään meiliinkään. Onneksi en postittanut kuin 10€
Kirjeesi ei ole koskaan tullut perille. Se on jäänyt postissa jonnekin välille, joten siksi en ole ennustettasi laatinut, en siksi ettäkö olisin huijari.
Olen pahoillani, jos olen nähnyt väärin asioita mutta kukaan katsoja ei ole erehtymätön.
Itse vastasit, että perille tuli ja podet flunssaa ja joudun odottelemaan. Odotin 2kk ja aina välillä laitoin viestiä mihin et koskaan ole vastannut. Aivan sama minulle mikä olet, olisit edes rehellisesti sanonut että en voi ennustaa tai laittanut edes jotain viestiä. Kymppini perään en tosiiankaan itke, vaan tapasi toimia on hyvin hämärä. Kaikesta huolimatta, hyvät jatkot sinulle.t mira