Vieläkö

fysikaalinen hoitolaitos siellä seurankuntatalon lähettyvillä?

On aikaa jo yli 10v kun kerran kävin lomareissulla ja selkä meni jumiin.
Kyllä auttoi ja hyvä oli palvelu!
Eikä ollu tuppisuu mies! Terveisiä vaan hänelle jos sattuu vaikka näkemään!
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joku vaikka tietäis

Äänestä
  • Se on ihan siinä keskustassa, jos on enää. Pestarin valinnan vieressä.

    Äänestä

  • SssSSS kirjoitti:

    Se on ihan siinä keskustassa, jos on enää. Pestarin valinnan vieressä.

    sama vielä?
    Kauhian mukava mies ol,useempi lapsikin oli. Olisko ollu jottain pikkusen alle 40vuotias?

    Äänestä

niin että se "sinun aikainen" yrittäjä josta ilmeisesti puhut(?)muutti lappiin 90-luvun puolivälissä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rautalammilla on kirjoitti:

fysikaalinen hoitolaitos siellä seurankuntatalon lähettyvillä?

On aikaa jo yli 10v kun kerran kävin lomareissulla ja selkä meni jumiin.
Kyllä auttoi ja hyvä oli palvelu!
Eikä ollu tuppisuu mies! Terveisiä vaan hänelle jos sattuu vaikka näkemään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu