km:ko?

voiko olla km? pe alkoi vuoto hiljalleen ja alkoi tulla menkkamaisesti eilen ja tänään on tullut tosi vähän. on ollut sellaista limaa myös. kipuja ei juurikaan ole ollut. huomenna olisi kaavinta. kattooko ne ennen kaavintaa että onko varmasti keskenmeno? olisi la ollut ovulaativoiko se olla osa syy verenvuotoon?
3421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikäli olet menossa kaavintaa, niin tilanne on varmasti katsottu jo olevan km. Paljonko oli viikkoja?

Äänestä
  • juu kävin mut ei ne ultrassa käyttän, kysy vaa noi oireet.sano että huomenna kattoo oliko raskaus missä. rv 5 5

    Äänestä

  • mie vain.... kirjoitti:

    juu kävin mut ei ne ultrassa käyttän, kysy vaa noi oireet.sano että huomenna kattoo oliko raskaus missä. rv 5 5

    km oli. yhyy mikä tuska

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vain... kirjoitti:

voiko olla km? pe alkoi vuoto hiljalleen ja alkoi tulla menkkamaisesti eilen ja tänään on tullut tosi vähän. on ollut sellaista limaa myös. kipuja ei juurikaan ole ollut. huomenna olisi kaavinta. kattooko ne ennen kaavintaa että onko varmasti keskenmeno? olisi la ollut ovulaativoiko se olla osa syy verenvuotoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu