niin mitä mieltä ootte, mahtaako laivalla olla jotai meininkiä juhannustorstaina?:) ei oo enne tullu mielee että sinne vois mennä aloittelee jussin, nyt vaan kaverin kanssa mietitää että onko siellä ketään sillon??
onko kellään kokemuksia?
laivalle
bilehilee
2
508
Vastaukset 2
- Simbeee
kyllä kavereiden kanssa ollaan ainakin menossa torstaina :p
- laivalle
Varmaan vähän riippu laivasta. Saatiin viime vuonna frendien kaa sama idea ja napattiin lähtö Viroon.
Meillä oli porukas todella hauskaa, mut purkissa oli melko paljon eläkeläisiä. Tosin diskoon yöllä kuitenkin ilmesty jostain suht paljon nuoria. Enempää en voi kertoa, kun en muista =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 116709
- 77673
- 48638
- 46563
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39556- 60542
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71516Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44507- 26461
- 52444