hei: kalat mies on ihastunut minuun ja olimme vaan kerran treffeillä käynyt, mut sen jälkeen kaveri on jäännyt hiljaa enkä käsitä mitä hän miettii ja ihmettelee?? kun hän sanoo et kyllä tykkää ja halua minua, mut ei ota yhteytä eikä toimi nopeasti!! mitä mun pitää tehdä tuon kaa?
KIITOS:)
KIITOS:)
Vastaukset 4
Vanhimmat
olen ollut naimisissa kalan kanssa.ja nyt myöhemmin toisen kalan kanssa avo-liitossa.eivätkä puhu eivätkä pussaa kun vain humalassaa.kalat ovat herkkiä.sisällä kohisee mutta mitään ei kuulu.
tietenkin :)
Kävin myös treffeillä Kalan kanssa. Ennnen treffejä vakuutteli kovasti tykkäävänsä.Teot kertovat enempi....
Jälkeenpäin sanoin hänelle, että tykään tms. silloin sain vastauksen, joka oli sama kuin ennen treffejä.häntäkin täytyy vakuutella.
Eivät he moneen kertaan samaa asiaa sanoa, jos kerralla tsrkoittavat sitä. Käypäs vilasemassa luonnetta horoskoopeista ja lue Kalasta kaikki, sitten tiedät, miten häntä on kohdeltava...itse olen onnellinen......puhuvat vain asiaa.
Ei minua ainakaan helpolla saa puhumaan, mikä on tietysti sääli. Päässä kyllä pyörii paljon kaikenlaista, mutta on sitten asia erikseen, mitä saan suustani ulos. Mutta tämmösiä haaveilijoita me kalat ollaan, ei voi mitään.