Ilmiantakaa

poliisille. Palkkio maksetaan.
5274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tietää, ken airot varasti. Sen sijaan, kertokaapa, kuka maksoi vaalituet kepuleille?

Äänestä

kaipaat aeroja ku sulla ei oo ennee venettäkkää...hihi!!1111!!!1!

Äänestä

jos varas ei ole tiedossa?

Äänestä
  • sen tietää. Ei muuta kun rosvo käpälälautaan.

    Äänestä

  • joku sivullinen kirjoitti:

    sen tietää. Ei muuta kun rosvo käpälälautaan.

    sillä oli punanen huppari ja tangat kun se tuli tuolta rannasta se se oli ei kukaan muu olen varma asiasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


airovaras kirjoitti:

poliisille. Palkkio maksetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu