Oisko Iines

onko se liian yleinen, olen hieman pehmennyt sille nimelle. Oisi ehkä tulossa kultaisellenoutajalle nimeksi ?
5207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja sopii musta paremmin nartulle :(

Mutta Hopo olis kiva :)

Äänestä
  • Siis se on just narttu :) Että Sillee...

    Äänestä

  • Hyvä nimi vai kirjoitti:

    Siis se on just narttu :) Että Sillee...

    kaikki kultaset noutajat on kyllä uroksia, että sillee vaan itelles. :)

    Äänestä

koiraa (molemmat pikkukoiria) ja yhden ihmistaimen tuolla nimellä.

Mikä susta on liian yleinen? Jos sä tykkäät niin mitä väliä sillä on jos vaikka olisi joku toinen maailmassa? Musta Iines on IHANA nimi.

Äänestä
  • Nii, eihän se oikee haittaa... Ei mulla oo ketään tuttuu, jolla ois se nimi, mut oon kuullu. :D Eihän se mitää haittaa.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä nimi vai kirjoitti:

onko se liian yleinen, olen hieman pehmennyt sille nimelle. Oisi ehkä tulossa kultaisellenoutajalle nimeksi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu