Sinä vain oot mun mielessäin aina, ikuisesti, kaikkisesti. Sua tuun aina rakastamaan, muistamaan, ihailemaan. Siks sua muistelen yöt, päivät, kaiken ajan. Jos et osaa jotain, kerro mulle aina, ikuisesti, ihan aina. Mä olen aina, ikuisesti, kaiken aikaa sun tukenasi.
Olen sit aloittelija..
Olen sit aloittelija..
Vastaukset 4
Vanhimmat
Todella kauniita ajatuksia sinulla on rakkausrunoosi koottu. Pidin runostasi, sen tunteikkuudesta. Jos sallit, niin hiukan neuvoisin ulkoasussa. Jos jakaisit runoasi pienempiin kokonaisuuksiin, sitä olisi helpompi lukea, Jatka vain kirjoittamistasi, sinulla näyttää olevan lahjoja. Tässä esimerkki siitä, miten runosi olisi helppolukuisempi, muunlaistakin jakoa voi käyttää:
"
Sinä vain oot mun mielessäin aina,
ikuisesti, kaikkisesti.
Sua tuun aina rakastamaan,
muistamaan, ihailemaan.
Siks sua muistelen yöt,
päivät, kaiken ajan.
Jos et osaa jotain,
kerro mulle aina, ikuisesti,
ihan aina.
Mä olen aina, ikuisesti,
kaiken aikaa sun tukenasi. "
yhteen vetoon laitoit, kyllä ne sieltä jakaantuvat ajan oloon.neuvojista on aina, joku helläkätinen paikalla, joka neuvoo.mutta älä
siitä välitä.jatka vaan..
Jos todella olet aloittelija,
niin: Toivotan Sinut Tervetulleeksi-joukkoomme.
Odotetaan uusia kirjoittajia
kuin runoja...- etenkin nuoria
Itse aloitin 16v.ei ollut näitä
nyky ajan hienouksia.
Dolan
moi new-runoilija.kauniisti kirjoitit ja varmasti kauniisti rakastitkin ja yhä rakastat.päästä irti menneistä jos pystyt... anna uuden rakkauden tulla.
yst.terv.ihailijasi