Kajjaanin kesä

Onko siellä Kajjaanissa mitään menoja? Muita kuin känniääliöitä luotikujalla?

Sivistykää saatana !!!
1293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juuuu, noin sivistyneen viestin kirjoittamiseen en pysty, täytyy myöntää, että matkani sivistykseen on kai näinollen vielä pitkä.

Oikein hyvää Juhannusta kuitenkin myös sinulle :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peeällä kirjoitti:

Onko siellä Kajjaanissa mitään menoja? Muita kuin känniääliöitä luotikujalla?

Sivistykää saatana !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu