Voi vittu tuo

on väsynyt porukka! Ootteko koskaan tutustuneet kyseisen kerhon sivuihin? Ovat ensinnäkin aika lopussa, vanhat äijät ja kaiken lisäksi antavat yleisillä motoristien kokoontumispaikoilla negatiivisia kommentteja muiden merkkisistä pyöristä. Itse yrittää jutella sivistyneesti, niin toinen haukkuu pyörää ja yrittää samalla saada värvätyksi porukkaan. Kun ei kuulemma tarvii olla Honda-merkkinen pyörä, eikä pyörää ollenkaan tai ees ajokorttia. Eli riittää kun maksat!

Kukin tyylillään.
62854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvä kirjoittaja ole suoraan yhteydessä minuun!!
Haluan Todella tiedon kuka ja missä tälläinen keskustelu on käyty! [email protected]

Odotan viestiäsi koska jos pystyt kirjoittamaan täälä niin varmasti uskallat myös lähestyä minua!

t. Mika

ps. siitä "on väsynyt porukka! "

tässä tämän vuoden tapahtumat jotka
Honda Riders of Finland ry järjestää!

toukokuu
EAK Pääkaupunki seutu / tatarisuo

TOUKOAJO 2
17-18.5.08 SÄKYLÄ

Järjestäjä:
Honda Riders of Finland
Mukana:
Intruder Club Finland
Savage Club Finland
Valkyrie Riders Finland
Vmax Club Finland
Yamaha Custom Club Finland


heinäk. HONDA Meeting of Finland 3
18-20.7.08

Rataharjoittelu päivät!

pe 16.5.2008 Alastaro - Ruosteenpoisto -
pe 6.6 2008 kemora
pe 11.7.2008 Motopark
Pe 1.8 2008 Ahvenisto Perhe tapahtuma

Näiden lisäksi kerholaiset järjestävät vielä omia juttuja jotka ovat suunnattu kerholaisille.

Tietysti järjestely porukka voi väsyä koska NIIN MONI ODOTTAA VALMISTA PÖYTÄÄ. Siihen porukkaan on usein vaikein saada ihmisiä mukaan ja kun saatu, niin sitä varmaan odottaa muutakin kuin "on väsynyt porukka! "

Sama

Äänestä
  • Odotan edelleen Sinun / Teidän yhteyden ottoa!

    Miten asian saa korjattua jos ei ole tietoa??

    Mika

    Äänestä

  • mutta ehkä presidentin omassa omatunnossa tuntuu pisto. Kyseessä ei ole väsymys mihinkään järjestelyihin tai valmiisiin pöytiin, vain silkat käytöstavat. Ei aiheesta emempää.

    Äänestä

Mikäs pelle oot ku et uskalla nimees laittaa? Ajeletko kenties sellaisella kintuissa pyörivällä väsyneellä vanhalla harmy parkinssonilla? Vaiko olet pettynyt uuteen kalliseen vikakasaan?

Olen nuori, nainen ja pirteä, ajan hondalla mutta en muitakaan merkkejä syleksi kuten ei muutkaan tuntemani kerholaiset eli kaikkea muuta kuin kirjoitat, etpä taida asiastasi mitään tietää

HRoF

Äänestä
  • Täällä haukutaan vaikka mitä HD ja Honda porukoita ja kuitenkin kaikkein surkein porukka on juuri otsikossa mainittu, eivät ymmärrä tai hyväksy muita motoristeja ollenkaan (niin sisäsiittoista).
    Jos ette usko niin lukaskaa niiden kerholehteä jossa hampaattomat vanhat äijät vertailee eturauhasongelmiaa yms.. :D LoL

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Honda Riders of Finland kirjoitti:

on väsynyt porukka! Ootteko koskaan tutustuneet kyseisen kerhon sivuihin? Ovat ensinnäkin aika lopussa, vanhat äijät ja kaiken lisäksi antavat yleisillä motoristien kokoontumispaikoilla negatiivisia kommentteja muiden merkkisistä pyöristä. Itse yrittää jutella sivistyneesti, niin toinen haukkuu pyörää ja yrittää samalla saada värvätyksi porukkaan. Kun ei kuulemma tarvii olla Honda-merkkinen pyörä, eikä pyörää ollenkaan tai ees ajokorttia. Eli riittää kun maksat!

Kukin tyylillään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu