MIKÄ IHME SIELÄ KESTÄÄ?

en ole vieläkään saanut tietoja niistä kouluista mihin hain. tuntuu että kaikki muut ovat saaneet mutta minä en? jopa samoista kouluista.. ja sieltä pitäisi tulla postia vaikkei pääsisikään! en jaksa enää odottaaaaa!
2306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli siis aivan sama homma..ei tullu tänäänkään tietoa..maanantaina kyllä lähen soittelee äkäsiä puheluja, että olis kyllä jo kiva tietää et pääseekö opiskelemeen vai ei!!!

Äänestä

pitäiskö alkaa kääntää katseet Jo ensi vuotta ajatellen ja Pysyä Vielä 1 vuosi Työelämässä < sitten Lähteä elokuussa 2010 yrittämään uudelleen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllästynyt odottelija! kirjoitti:

en ole vieläkään saanut tietoja niistä kouluista mihin hain. tuntuu että kaikki muut ovat saaneet mutta minä en? jopa samoista kouluista.. ja sieltä pitäisi tulla postia vaikkei pääsisikään! en jaksa enää odottaaaaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu