Eka kertani....

Juulia

Olin juuri pääsyt koulusta. En tiennyt mitä tekisin viikonloppuna, kun kotonakaan ei ollut ketään koko viikonloppuna. Kun ollin päässyt kotiin niin naapurissa asuva Jukka huusi: "Täällä ois sauna lämpimänä! Säkin voit tulla!" Jukka oli tosi hyvännäkönen kundi, ja vielän mun ikäinenkin.
Ajattelin että voisinhan mä mennäkkin. Puolen tunnin päästä minä kävelin Jukalle päin. Olin käynyt Jukalla ennenkin joten menin saunalle. Riisuin vaatteet ja menin kuumaan saunaan. Kuulin kun Jukka tuli pesuhuoneeseen. Sitten kun se tuli saunaan se katsoi hetken mua. Kuulin kun se nielaisi. Kiihotuin hetkessä kamalasti. Jukka tuli siihen mun viereen ja sanoi: "Sä oot tosi hyvännäkönen, Juulia!". Hymyilin. Sanoin: "Säki oot tosi komee." Jukka tuli ihan mun viereen. Mä katsoin sen silmiin.
Sitten äkiiä Jukka suuteli mua. En pannut hanttiin vaan suutelin sitä intohimoisesti. Sitten se kädet meni alemmas, ja se kosketteli mun rintoja. Sitten se imi ja suuteli mun rintoja, ja kädet meni aina vaan alemmas. Sitten mä otin sen kullin ja imin sitä. Jukka huokaili ja sen kädet meni haarojen väliin. Sitten sen pää meni mun haaroihin ja se nuoli mua ja mä huokailin etää aah, ihanaa jatka jatka...... Ja mä nuolin sen terskaa kuin viimeistä päivää ja sanoin että mä haluan sut mun sisälle! Ja Jukka aselli mahtavan kullinsa mun vittuun ja pumppasi rauhallisesti. Parahdin että lisää, ahh..... Ja mä ratsastin Jukalla. Sitten Jukka sanoi: "Kohta tulee.....!" Ja sanoin: "Älä lopetä älä......." Ja sitten meille tuli yhtä aikaa organismi. Ja spermaa tuli kuin iso vyöry sisääni. Suutelin Jukkaa Ja suutelin sen vatsaa. Ja imin sen kullia ja en välittänyt vaikka tulikin spermaa. Jukka imi rintojani ja suuteli niitä. Ja nuli mun pillua varmaan 20 minsaa. Ja me mentiin suihkuun ja makkariin vielä vähän rakastelemaan. :)

5

13504

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ,.,.,.

      "Ja sitten meille tuli yhtä aikaa organismi"

      Mikäs organismi siellä oli? : D

    • boi

      En yleensä vaivaudu näitä arvostelemaan, mutta tästä on pakko sanoa että olipa harvinaisen paska. sorry.

    • Wao

      Missä näitä kasvaa... 20 minuuttia ja mimmi on taivaassa... mulle ja...

    • ........

      ...millään pahalla mut toi sun juttus oli ihan paska...

    • BIOLOGI

      KYLLÄPÄS KIIHOTUIN!!!MÄKIN SAIN ORGANISMIN!!!
      LISÄÄ PORNOA TYLSÄLLE BIOLOGILLE!!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia

      "Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak
      Maailman menoa
      52
      4026
    2. Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei

      Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka
      Maailman menoa
      31
      3052
    3. Yks vähemmän

      Yks narkki täälläkin vähemmän,m.t. sai mitä halusi😎
      Kiuruvesi
      35
      2674
    4. Nyt voin sanoa että vtuttaa!

      Kertaa sata 💯
      Ikävä
      32
      1919
    5. Kaunis Martina taas lehtihaastattelussa - kommentoi Stefua

      Martina sanoi, että Isabella on käytännössä aina hänen kanssaan. "Minä olen se vanhempi, joka ottaa 100-prosenttisen vas
      Kotimaiset julkkisjuorut
      489
      1568
    6. Oletko onnellinen

      Kun ei enää nähdä?
      Ikävä
      52
      1494
    7. Gallup: Kenet sinä haluaisit nähdä Yökylässä-sarjassa?

      Yökylässä Maria Veitola -sarjaa on nähty jo 10 kautta tv:ssä, ja Veitola on yöpynyt satojen suomalaisten julkkisten kode
      Tv-sarjat
      44
      1412
    8. Anteeksi

      Anteeksi 😭😭😭. Olet rakas❤️. En juo enää liikaa. 😭
      Ikävä
      41
      1320
    9. Minun kultani

      Mistä saataisiin sulle hyvät henkselit? 🤗😘
      Ikävä
      69
      1257
    10. Mitäs mieltä

      Hakeekohan pikkunennmies alavuden kaupunginjohtajaksi? Pakkoliitos ähtäri-alavus. Taas olis mieliharmi johtamassa suoho
      Ähtäri
      17
      1206
    Aihe