Kysyisin vaan kuinka yhteiselämä sujuu näiden kahden merkin välillä.Yhteiselämää pari kuukautta takana,vielä tuntuu toimivan.
Oinasnainen ja Kaurismies
0000
1
704
Vastaukset
- enpä kehusi
Mä oli aviossa kauriin kanssa lähes 10 vuotta, ja voin sanoo, et oli aina yhtä tahtojen taistelua, riitelyä, eikä ollut mitään yhteistä.
Paitti nyt aikuiset lapset =))
Alku oli auvoisaa meilläkin, mutta loppua kohden paheni.
Isäni on myös kauris, ja me olemme aina sanaharkassa...
Mutta ehkäpä joillakin toimii.
Onnea teille
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253