elektroniikkaa?

kannattaako bulgariasta tuoda mitään esim dvd soittimia yms hintataso?
4773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos tykkäät raahata piraattikamaa..

Äänestä
  • luulis ny EU maasta löytyvän ihan kunnollista kamaakin tuskimpa rikkaammat paikallisetkaan piraattien kanssa leikii

    Äänestä

  • nyt sentään kirjoitti:

    luulis ny EU maasta löytyvän ihan kunnollista kamaakin tuskimpa rikkaammat paikallisetkaan piraattien kanssa leikii

    Paikallinen on edullinen merkki on: NEON.
    Perus dvd-laite maksaa n.25e, cd-soitin muistaakseni saman verran, ovat ihan kelpoa tavaraa. Bulgarian gigantti on: Teknomarket, niitä isoimmissa kaupungeissa. Sonyt, ym.kansaninväliset merkit on samanhintaisia kuin Suomessakin. samoin esim. pleikkapelit ja konsolit.

    Äänestä

  • nyt sentään kirjoitti:

    luulis ny EU maasta löytyvän ihan kunnollista kamaakin tuskimpa rikkaammat paikallisetkaan piraattien kanssa leikii

    Suomessa vastaava tuote halvempi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


menossa kirjoitti:

kannattaako bulgariasta tuoda mitään esim dvd soittimia yms hintataso?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu