Täältä olis kaks oikein kuumaa ja ihanaa 18-vuotiasta kesäkisua tulossa terassille istuskeleen. Pääseekö Teemuun ja Tyyneen tisuja vilautteleen vai pitääkö ottaa äitin henkkarit?
Tyynen ja Teemun ikäraja
hottikisut
81619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ooteko ajanu rintakarvanne? iljettävä sellanen ryijy onpi....
Ryijyt on juuri tätä päivää varten kosmetologilla ajeltu. Joten ei tarvitse karvaisten kollien pelätä. Iho on siliää kun vauvan hanuri!
olen 18 v isorintainen tyttö ja mä pääsen kylla ravintolaan. kaikki miehet tuijottaa mun tiukkaa pyllyä ja kiinteitä rintoja. sit muijat on kateellisia kun niit ei kukaan jaksa tuijotella.
Mahtavaa provoa.
kannattaa tytöt n18v vielä kasvaa ja aikuistua sellanen ainakin viis vuotta ennenkuin alkaa vilautteleen,kun ette te kuitenkaan osaa vielä mitään muuta kun hihitellä ja leikkiä barbinukeilla.Ja kukas teiän rusinoita viittis ees katella kun ei tytöt tarvi ees vielä ihan a-kupin rintsikoita,että kesää vaan kaikille teineille ja rinnattomille vilauttelijoille:)
bbbbbbbbbbbbdddddddddaaaaaaaaaa
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´``````