paljon rahaa viritykseen?

Mulla itelläni meni n.70e M100 vireihi ja sit 130e M120 vireihi. Mites teil?
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rahaa menee haulikkoni virittämiseen M120 tasolle 15 euroa.

Äänestä
  • tällä pörukkaa viel näinkin myööhään :) mut asiaan
    sähkössä meni 20€ m110 taso
    ja vesurissa 500E m150-m170 tasolle

    Äänestä

125€ meni Guarderin FT-kittiin jonka löin spetsnazini sisään, trk-piippu maksoi sen ~60€

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdasdasdasdasdsa kirjoitti:

Mulla itelläni meni n.70e M100 vireihi ja sit 130e M120 vireihi. Mites teil?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu