Olitko sinä nim. Veistelijä...

...lähdössä kesäkuun lopussa Sunny Beachille jos muistan oikein.

Matkasuunnitelmasi kuullosti kiinnostavalta, kerro toki lisää.

Olemme keski-ikäinen pariskunta etelä-pohjamaalta.
1428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko joku jaksanut oikein suunnitella lomaansa. Hieno homma!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pena & Marja kirjoitti:

...lähdössä kesäkuun lopussa Sunny Beachille jos muistan oikein.

Matkasuunnitelmasi kuullosti kiinnostavalta, kerro toki lisää.

Olemme keski-ikäinen pariskunta etelä-pohjamaalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu