Sunnuntaina klo 23.45

PellervoHollo

Olen laittanut niinsanotusti isot pyörät pyörimään ja varmistanut että TV2 esittää ensi sunnuntaina klo 23.45-00.10 Skithouse sarjan jakson sille kuuluvalla ohjelma-ajalla vaikka potkupallopeli ei olisi vielä loppunutkaan. Ilmeisesti mahdollinen lisä- vai mikälie jatkoaika näytetään jälkilähetyksenä Skithousen jälkeen. Mielestäni tämä ratkaisu on kaikille tasapuolisesti oikea.
Terveisin Pellervo ja B-patsas

3

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • futisfani

      Hah :D näin ei taida tulla käymään. Finaali pelataan sunnuntaina ja se kyl näytetään iha loppuun vaikka sun shithouse sarjaa ei sitte näkyiskää tai näkyis 3h myöhemmi. Voisitko lopettaa näitte säälittävie kommenttie laittamisen tänne palstalle?

    • Shithouse

      Ensin sanot olevas ultrafudisfani ja sit tulee yhä uusia avauksia jonkun SÄÄLITTÄVÄN sarjan puolesta! Nimes viisi ekaa kirjainta kertoo kaikille jo sinusta ihan tarpeeks, pidä se lärvi jo ummessa!

      • -house

        Nimes neljä ekaa kirjainta kertoo kaikille jo sinusta ihan tarpeeks, pidä se lärvi jo ummessa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      101
      2140
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      297
      1934
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      344
      1761
    4. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      104
      1726
    5. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      207
      1617
    6. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      32
      1351
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1133
    8. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      25
      1092
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      67
      1089
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1057
    Aihe