Näyttää

tänne työnnetään tuota vasuripaskaa tuutin täyveltä.Nykyään epäkelpo aines pitäs karkottaa siperiaan.
3256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lainmukaisuudesta.
Juuri tuollaista opetusta me kkepu.konnat
tarvimme.
Että ossaamme vielä kierommin lakia kiertää.

Äänestä
  • on jo tämä mutta jussi kavereineen näitä harrastaa

    Äänestä

  • täynnä kirjoitti:

    on jo tämä mutta jussi kavereineen näitä harrastaa

    täynnä.
    Tota alakiomyrkkyä,
    joka tappaa tattisenkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siltä, että kirjoitti:

tänne työnnetään tuota vasuripaskaa tuutin täyveltä.Nykyään epäkelpo aines pitäs karkottaa siperiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu